Teplovzdušné vykurovanie

Realizujeme dovávku a montaž teplovzdušných rozvodov a vzduchotechniky, určenej na distribúciu ohriateho vzdchu z teplovzdušného krbu do ďalších miestností v dome.

Kontakt: +421 908 074 958            email: teplovodnekrby@gmail.com

 

Teplovzdušné rozvody slúžia na distribúciu ohriatého vzduchu z krbov podporované turbínou na rozvod ohriatého vzduchu do všetkých miestností. 

Teplovzdušné vykurovaniePri poschodových novostavbách včasnou konzultáciou a montážou kanálov (ešte pred zaliatím betónovej deky na hornom poschodí) sa tieto rozvody skryjú pod podlahu a vývody s mriežkou sa vyvedú v priečkach a tak vôbec nenarušujú priestor. V iných prípadoch sa teplovzdušné rozvody riešia termoflexovými izolovanými hadicami. Teplovzdušné vykurovanie slúži ako doplnkové kúrenie v prechodnom a zimnom období.

 

Pri priemyselný budovách a halách je možnosť tieto priestory vykurovať teplovzdušnými kotlami TURBO s ventilátorom a diaľkovým rozvodom ohriatého vzduchu. Kompletný materiál pre stavbu alebo rekonštrukciu krbu nájdete u nášho dodávateľa PALOMINO KRBY, s.r.o. - www.palomino.sk

 

Teplovzdušné vykurovanie Teplovzdušné vykurovanie Teplovzdušné vykurovanie